Willa ORION

58-540 Karpacz
ul. Kościuszki 6
tel. 602...tel. 602 220 488
Email: wil...willaorion@gmail.com


WILLA ORION - KOMFORTOWY WYPOCZYNEK W CICHYM I SPOKOJNYM MIEJSCU!

Zapraszamy Państwa do Willi Orion w Karpaczu. Posiadamy pokoje dwuosobowe i czteroosobowe. Dla przyjezdnych przygotowano też ogólnodostępny i w pełni wyposażony aneks kuchenny (2 kuchenki gazowe, lodówka, 2 mikrofalówki, 2 czajniki bezprzewodowe, 2 ekspresy do kawy, a także zestaw naczyń i sztućców). Obok kuchni znajduje się stołówka z krzesełkiem dla dzieci i telewizorem. Goście mogą też korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Przy budynku znajduje się ogród z huśtawką dla dzieci, stołami i ławkami. Turyści mogą tam na przykład urządzić grilla. Dla przybyłych przygotowano tam również parking. Obiekt posiada miejsce na bezpieczne przechowywanie rowerów.

Oferujemy możliwość wynajęcia całego piętra (4 pokoje, hol, kuchnia i stołówka).

Willa Orion znajduje się w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Jest to bardzo dobre miejsce dla osób, które chciałyby się odciąć od miejskiego zgiełku. Ze względu na swoją lokalizację pensjonat jest wspaniałym miejscem na rozpoczęcie swojej wycieczki w góry.

Karpacz jest pięknym, malowniczym miastem. Leży ona u podnóża Śnieżki – najwyższego szczytu Sudetów. Karpacz jest doskonałym miejscem na spędzenie swojego wypoczynku w górach.

Wyświetleń: dzisiaj: 4 / w tym miesiącu: 161 / wszystkich: 23370 od 2015-05-20. Wizyty dzisiaj: 3

Polecamy:

Karkonosze

Karkonosze noclegi w Karpaczu

Karpacz noclegi

noclegi w Karpaczu
Pogoda
KARPACZ Pogoda